Zemin Yıkama Makinası TASKI SWINGO 350 E

Zemin Yıkama Makinası TASKI SWINGO 350 E

Ürün Modeli TASKI Swingo 350 BMS
Teorik performans 1140 m2/s
Çalışma genişliği 38 cm
Vakum lastiği genişliği 55 cm
Temiz su tankı (nominal) 10 lt
Kirlik su tank (nominal) 10 lt
Nominal tüketim 1100 W
Voltaj 12 V
Akü kapasitesi 25 Ah/C5
Akü deşarj süresi (nominal) 45 dk
Kullanıma hazır makine ağırlığı 67 kg
Makinenin boyutları (UxGxY) 790x450x430 mm
Fırça sistemi Silindir fırça
Fırça basıncı 17 kg (maksimum)
Makineye entegre şarj kablo uzunluğu 3 mt
Koruma sınıfı II
Onaylar CE/CB Test cert.

Zemin temizliği için, akülü, otomatik kombine yer yıkama makinesi

Taski Swingo 350 B, düşük yüksekliği ve geriye doğru katlanabilen kolu sayesinde, masa ve sehpa gibi zor engellerin altına rahatlıkla ulaşabilir. Silindir firça, hem kenarların hem de köşelerin mükemmel bir şekilde temizlenmesini sağlar. Silindir fırçanın önünde bulunan kazıyıcı lastik, makinenin geriye çekilmesi ile kirli solüsyonun ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.Manuel yapılan temizliklere göre, Swingo 350 B, üstün fırçalama tekniği ve yenilikçi V-şekil vakum başlığı ile derzli ve pürüzlü zeminlerde bile daha yüksek hijyen standartlarını getirirken, mükemmel kuruluk sağlar, görünümünü iyileştirir ve sürekli aynı seviyede tutar.Zeminlerde sağladığı mükemmel kuruluk ile, ıslak zeminlerin neden olduğu kayma ve düşme riskini minimuma indirir. Yüksek trafiğin olduğu alanlarda bile günlük kullanım imkanı sunar. Ergonomik olarak tasarlanmış ve yükseklik ayarlı tutma kolu, el koruma özelliği ile güvenli ve rahat kullanım sağlar.En zorlu temizlik görevlerinin altından kolaylıkla kalkabilen bu makine, oldukça sağlam ve dayanıklı olup, bu özelliği onu, temizlik makineleri pazarında türünün en güvenilirFırça ve vakum başlığı ünitesi

Fırça ve vakum başlığı kolayca yerinden çıkarılıp temizlenebilir. Ayrıca vakum lastiğini değiştirmek için herhangi bir araç ve gereçe ihtiyaç duyulmaz.

BMS: Akü Yönetim Sistemi
Akü şarj ünitesi, makineye entegre olup, akünün tamamen boşalmasını engellerken, akünün şarj sürecini izler.

Su ayarı
Zemine verilecek su ayarı, zemindeki kirin türü ve derecesine göre, gösterge panelindeki kontrol düğmeleri ile kolaylıkla ayarlanabilir.

Tutma kolu
Ergonomik ve yükseklik ayarlı tutma kolu, makine ile rahat ve kolay temizlik yapılmasını sağlar.

Bir cevap yazın