Kombine Zemin Yıkama Makinası TASKI SWINGO 1650 BMS

Kombine Zemin Yıkama Makinası TASKI SWINGO 1650 BMS

Teorik performans 2925 m2/h
Çalışma genişliği 65 cm
Vakum başlığı genişliği 95 cm
Solüsyon tankı kapasitesi 85 l
Kirli su tankı kapasitesi 85 l
Voltaj 24 V
Nominal tüketim 1200 W
Battery capacity (max) 180 Ah /C5
Deşarj süresi en az 4 saat
Net makine ağırlığı 120 kg
Kullanmaya hazır durumdaki makine ağırlığı (temiz su dahil) 330 kg
Boyutlar (U x G x Y) 154x69x118 mm
Minimum geçiş genişliği (Vakum başlığı harici) 70 cm
Fırça sistemi 2 x 33 cm
Fırça Basıncı 0.32 N/cm2
Temizleme hızı 4.5 km/h
Maksimum rampa yüksekliği 2.0 %
Ses Düzeyi

Yüksek tank hacmi ve etkili CSD (Kontrollü Solüsyon Dozajı) sistemi ile su tüketimini %40’a varan oranlarda azaltarak verimlilik sağlamasının yanında tek tank dolumu ile 2500 m2 temizlik performansı ile yüksek çalışma otonomisi sunar. Düşük enerji tüketimi ve yüksek akü kapasitesi ile 4 saatlik çalışma süresine sahiptir.Fırçalar zemin yüzeyini tam olarak takip ederek zemin üzerindeki tüm kirleri söker. W-şekilli emiş lastiği ile anında kuru yüzeyler yaratarak ıslak zeminler nedeniyle olası kayıp düşme gibi kaza risklerini ortadan kaldırır ve yoğun insan trafiği dahil günün her saatinde temizliğe olanak verir.Ergonomik özellikleri ve kolay kullanımı sayesinde operatör hatalarını ve operatör makine kullanım eğitimini minimuma indirir.Makine kullanımından sonra temizlenecek tüm parçalar sarı renk ile belirlenmiştir. Böylece, makine ömrünü uzatacak temizlik sonrası bakım çok daha kolay ve hızlı: sarı renk kodu ile belirlenmiş tüm parçaları temizleyin.BMS (Battery Management System) – Batarya yönetim sistemi:

Batarya şarj aleti makine ile entegre haldedir. Kontrol paneli ile şarj durumunu görebilir, şarj işlemini kontrol edebilirsiniz.

CSD (Cleaning Solution Dosing) – Kontrollü Solüsyon Dozajı:
Patentli dozaj sistemi ile yüzeylere solüsyon tam olarak ve istenilen seviyede dozajlanır. Dozaj miktarı makinenin hızı ile orantılı bir şekilde otomatik olarak ayarlanır. Böylece, dönüş vb. yavaşlamalarda solüsyon birikmesi sorunu olmaz. Bu sayede su ve temizlik ürününden %30-50’ye varan oranlarda tasarruf ve verimlilik artışı sağlanır.

Bir cevap yazın