Binicili Zemin Yıkama Robotu TASKI SWINGO 5000

Binicili Zemin Yıkama Robotu TASKI SWINGO 5000

Ürün Kodu 70022968
Teorik performans 7875 m2/s
Çalışma genişliği 105cm
Emici lastik başlığı genişliği 129cm
Solüsyon tankı – flex tank (nominal) 200L
Kirli su tankı – flex tank (nominal) 210 L
Voltaj 24 V
Akü kapasitesi 240-360 Ah/C5
Akü de şarj süresi 4.5-6.5 saat
Kullanıma hazır makine ağırlığı
(w/240 Ah aküleri, 75 Kg sürücü ile) 790Kg
Ölçüler (U x G x Y)
(Sürücü koltuğu üzeri yükseklik) 178x109x140cm
Dönüş çapı 200cm
Temizlik yapmadan çalışma eğimi 15%
Fırça sistemi 4x28cm
Fırça basıncı min. – maks. 60-90Kg
Temizleme hızı / Ulaşım hızı 7.5Km/s / 8.0Km/s
Ses seviyesi 67dB(A)
Elektrik koruma sınıfı III
Su sıçraması için koruma sınıfı IPX3
Onaylar CE/CB Test sertifikası

Patentli Intelliflow sistemi, yere her zaman doğru miktarda solüsyon vererek, önemli ölçüde su tasarrufu sağlar. 200 litrelik tank hacmi ve 7.5 Km/s’lik yüksek temzileme hızı ile birlikte bu özellikler, verimliliği önemli ölçüde arttırır ve tankı doldurmak için verilen zaman alıcı duraklamaların sayısını azaltır. Benzersiz tüm tekerleklerden yönlendirme, makinenin daha çevik olmasını ve sıkışık alanlarda daha kolay manevra yapmasını sağlar.Yeni ve patentli W-biçimli emi ci lastik başlığı, zemin profilini takip eder ve köşelerde, dönüş yaparken ve hatta düzgün olmayan, pürüzlü zeminlerde da hi suyun mükemmel şekilde zeminden alınmasını sağlar. Özel emici lastikler ve d oğrudan emiş borusu, tıkanma olmadan küçük parçacıkların toplanmasını kolaylaştırır. Bö ylece tamamen kuru zeminler ve mükemmel zemin görünümü elde edilir.Dayanıklı olması ve zorlu temizlik işlerinin üstesinden gelmesi için geliştirilen TASKI Swingo 5000, yüksek teknoloji ürünü malzemeler ve makinenin hizmet zamanını arttırıp, onarım maliyetlerini azaltan uzun ömürlü par çalardan meydana getirilmiştir. Sıkça bakım gerektiren bütün parçalar, sarı renk kodu ile belirlenmiştir ve herhangi bir alet gerekmeden kolayca çıkarılabilirler. Bu özellikler, minimum düzeyde kullanıcı eğitimi ile sorunsuz bir çalışmayı mümkün kılar ve makinenin hizmet zamanını arttırır.Alçak giriş, yüksek arkalıklı ayarlanabilir koltuk ve yeni hareket pedalı, güvenli ve ergonomik bir çalışmayı mümkün kılar. Temizlik yaparken iyi bir genel görüş ile emici lastiğin mükemmel yönlendirme özelliği, kullanıcının, du var kenarlarını ve aralarını temizlemesine olanak verir. Özel ECO modu gürü ltüyü azaltır ve gürültüye karşı hassas alanlarda dahi günlük temizlik yapılmasına imkan verir.BMS (Battery Management System): İsteğe bağlı olarak alınan makin eye monte şarj cihazı, akünün derin deşarj olmasını önler ve şarj işlemini takip eder. Bu donanım sadece 330 Ah jel tipi akülerle alınabilmektedir. * Türkiye’de geçerli değildir.

Intelliflow (Cleaning Solution Dosing): IntelliFlow sistemi, temizleme solüsyonunun hıza bağımlı şekilde temin edilmesine imkan verir. Bu özellik, zemine verilen solüsyon miktarının-makine ne kadar hızlı çalışırsa çalışsın-daima aynı dozda olmasını sağlar. Sonuç: Makine verimliliğini önemli ölçüde arttıran Intelliflow, köşelerde ve dönemeçlerde su birikintilerini önler , su ve kimyasal tüketiminde %30-%50’ye varan bir tasarruf sağlar.

ECO mode: ECO, emiş motorunun gücü ile eş zamanlı olarak, emiş mo torunun gürültü seviyesini de azaltarak enerji tasarrufu sağlar ve bu sayede hastaneler, okullar gibi gürültüye karşı hassas ortamlarda gündüz vakti temizli ği mümkün kılar.

START/STOP programı: Solüsyon seviyesi, fırça basıncı, ECO modu vb. tüm makine a yarları temizlik işleminiz bittiğinde bu düğme ile kaydedillir ve bir sonraki çalışma başlatılırken bu ayarlar geri çağrılır. Söz konusu özellik, çoğunlukla aynı temizleme işlemine anında başlanmasını sağlar.

Bir cevap yazın