Binicili Zemin Temizlik Otomatı CLEANFIX 535

Binicili Zemin Temizlik Otomatı CLEANFIX 535

VOLTAJ 12 X 2 = 24 V
TOPLAM GÜÇ 1.200 W
TEORİK KAPASİTE 3.180 M2/S
FIRÇA ADEDİ 1 ADET
TEMİZLEME GENİŞLİĞİ 53 CM
SIYIRICI GENİŞLİĞİ 60 CM
TEMİZ SU TANKI 55 LT
KİRLİ SU TANKI 55 LT
AĞIRLIK 148 KG
VAKUM 115 MBAR
FIRÇA DEVRİ 175 DEVİR / DAKİKA
MAKSİMUM HIZI 6 KM/S
GARANTİ (MAKİNA) 2 SENE
STANDART APARATLAR    YIKAMA FIRÇASI
DÖNÜŞ ÇAPI 150 CM
ÖLÇÜLER 127 X 65 X 113 CM
SES DÜZEYİ 64 DB
Önemli : Bataryalı model temizlik makinelerinde bataryaların tam şarj, tam deşarj olmalarına özellikle dikkat edilmelidir. Aksi halde bataryanın kullanım ömründe azalmalara sebebiyet vermektedir.
Bu yeni binicili zemin yıkama otomatı, orta ölçekli ve detay temizliği fazla olan yerlerin hızlı bir şekilde zeminlerinin yıkanması için üretilmiş bataryalı yer yıkama makinasıdır.
Saatte yaklaşık 3.500-4.000 m2 alan temizliği yapabilen HRA 535 IBCT fabrikaların temizliğinde, okullarda, hastanelerde, depolarda, marketlerin temizliğinde alışveriş merkezlerinin temizliğinde, üretim alanlarının temizliğinde ve daha birçok alanda temizlik için ideal makinalardır. Mermer, granit, karo taşı, seramik, fayans, beton, pvc zeminlerde ve benzeri birçok zeminde kullanabileceğiniz yer yıkama (otomatları)  makinalarıdır.
Bütün fonksiyonlarını simit direksiyondaki kumanda panelinden kumanda etme imkanına sahip bu modellerin manevra kabiliyeti inanılmaz derecede yüksektir. Özellikle dar alanlarda üstün manevra kabiliyeti dikkat çekmektedir. Bakımı çok kolay olan bu temizlik arabası sağlam gövde ve İsviçre kalitesiyle uzun yıllar zeminlerinizin temizlik sorununu ortadan kaldıracaktır. Detarjan dozajlama sistemide dahil edilebilmektedir. Dahili şarj ünitesine sahip olan bu taban temizlik makinası ileri ve geri yürüyüş motoruna sahiptir.

Bir cevap yazın