Binicili Yer Yıkama Otomatı TASKI SWINGO 4000

Binicili Yer Yıkama Otomatı TASKI SWINGO 4000

Ürün kodu 70022819
Teorik performans 6375 m2/s
Çalışma genişliği 85 cm
Emici lastik başlığı genişliği 110 cm
Solüsyon tankı – flex tank (nominal) 200 l
Kirli su tankı – flex tank (nominal) 210 l
Akü kapasitesi 240-260 Ah/C5
Akü deşarj süresi 4.5-6.5 s aat
Voltaj 24 V
Kullanıma hazır makine ağırlığı (w/240 Ah aküleri ve 75 Kg sürücü ile) 760 kg
Ölçüler (U x G x Y) (Sürücü koltuğu üzeri yükseklik) 178x89x140 mm
Dönüş çapı 200 cm
Nominal tüketim 1200 W
Battery capacity (max) 180 Ah /C5
Deşarj süresi en az 4 saat
Net makine ağırlığı 120 kg
Kullanmaya hazır durumdaki makine ağırlığı (temiz su dahil) 330 kg
Dolu depo ile temizlik yapmadan çalışma eğimi 15%
Fırça sistemi 2 x 43 cm
Fırça Basıncı 56 -112Kg
Temizleme hızı/ Ulaşım hızı 7.5Km/s/8.0Km/s
Ses Düzeyi 67 dB(A)
Elektrik koruma sınıfı III
Su sıçraması için koruma sınıfı IPX3
Onaylar CE/CB Test sertifikası

Patentli CSD sistemi, yere her zaman doğru miktarda solüsyon vererek, önemli ölçüde su tasarrufu sağlar. 200 litrelik tank hacmi ve 7,5 Km/s’lik yüksek temizleme hızı ile birlikte bu özellikler, verimliliği önemli ölçüde artırır ve tankı doldurmak için verilen zaman alıcı duraklamaların sayısını azaltır. Benzersiz tüm tekerleklerden yönlendirme, makinenin daha çevik olmasını ve sıkışık alanlarda daha kolay manevra yapılmasını sağlar.Yeni ve patentli W-biçimli emici lastik başlığı, zemin profilini takip eder ve köşelerde, dönüş yaparken ve hatta düzgün olmayan, pürüzlü zeminlerde dah i suyun mükemmel şekilde zeminden alınmasını sağlar. Özel emici lastikler ve direkt emiş borusu, tıkanma olmadan küçük parçacıkların toplanmasını kolaylaştırır. Böylece hem zeminde üstün bir kuruluk hem de mükemmel zemingörünümü elde edilir .Dayanıklı olması ve zorlu temizlik işlerinin üstesinden gelmesi için geliştilen TASKI swingo 4000, yüksek teknoloji ürünü malzemeler ve makinenin hizmet zamanını artırıp, onarım maliyetlerini azaltan uzun ömürlü parçalardan meydana getrilmiştir. Sıkça bakım gerektiren bütün parçalar, sarı renk kodu ile be lirlenmiştir ve herhangi bir alet gerekmeden kolayca çıkarılabilirler. Bu özellikler, minumum düzeyde kullanıcı eğitimi ile sorunsuz bir çalışmayı mümkün kılar ve makinenin hizmet za manını arttırır.Alçak giriş, yüksek arkalıklı ayarlanabilir koltuk ve yeni hareket pedalı, güvenli ve ergonomik bir çalışmayı mümkün kılar. Temizlik yaparken iyi b ir genel görüş ile emici lastiğin mükemmel yönlendirme özelliği, kullanıcının, du var kenarlarını ve aralarını temizlemesine olanak verir. Özel ECO modu gürültüyü azaltır ve gürültüye karşı hassas alanlarda dahi günlük temizlik yapılmasına imkân verir.

BMS (Battery Management System): İsteğe bağlı olarak alınan makine üstü şarj cihazı, akünün şarjının bitmasini önler ve şarj işlemini takip eder. Bu donanım sadece 330 Ah jel tip akülerle alınabilmektedir.

CSD (Cleaning Solution Dosing): CSD sistemi, temizleme solüsyonunun hıza bağımlı şekilde temin edilmesine imkân verir. Bu özellik, zemine verilen solüsyon miktarının – makine ne kadar hızlı çalışırsa çalışsın – daima aynı dozda olmasını garanti eder. Sonuç? Köşe lerde ve dönüşlerde sıvı birikintileri olmadığı gibi temizleme solüsyonunda %30 – %50 arasında bir tasarruf sağlanır ki bu, makinenin verimliliğini öne mli derecede arttırır.

ECO modu: ECO modu: ECO, emiş motorunun gücüyle eş zamanlı olarak, emiş motorunun gürültü seviyesini de azaltarak enerji tasarrufu yapılmasını işaret eder ki bu sayede hastahaneler gibi gürültüye karşı hassas ortamlarda gündüz vakti temizlik mümkün kılınır.

JFit (automatic onboard dilution system): JFit, sürekli bir şekilde üstün temizlik sonuçları elde etmenize, maliyetlerinizi kontrol etmenize, makinenizin çalışmasını kolaylaştırmanıza yardımcı olacak ve aşırı doz kullanımı nı önleyecektir.

START/STOP programı: Solüsyon akış seviyesi, fırça basıncı, ECO modeu vb. tüm makine ayarları temizlik işleminiz bittiğinde bu düğme ile kaydedilir ve bir sonraki çalışma başlatılırken bu ayarlar geri çağrılır. S öz konusu özellik, çoğunlukla aynı temizleme işlemlerine anında başlanmasını sağlar.

Bir cevap yazın